منشاء علمی همه ی رفتار و حس های انسان ذهن اوست

آموختیم بزرگ بازی کردن ثمره گسترش دیدن امکانات و فرصتهاست

آموختیم دانش و بینش در کنار هم تعادل ایجاد کرده و معجزه میکنند

درباره موسسه به سوی تعادل

فنون کاربردی و روش تدریس و مربیگری سمینارهای این موسسه برمبنای علمی نسبتا نوین به نام «علم شناختی» Cognitive Science طراحی و عرضه می گردد. این علم نوپا که زمینه آموزشی آن «تجربی» است، با حدود 50 سال قدمت جهانی در حال اوج گرفتن است. در راستای این آموزش تجربی، تمرینهایی همراه با آموزش به شرکت کنندگان داده می شود که پس از بکارگیری آنها در زندگی روزمره خود، نتایج آنرا بصورت تجربی ملاحظه می نمایند.

256
تعداد یاوران هر دوره
50000
بیش از 50 هزار شرکت کنندگان
458
دوره های موفق
30
بیش از 30 سال سابقه درخشان

بیوگرافی موسس و طراح فنون به سوی تعادل

آقای کامبیز یگانگی با بیش از 36 سال تجربه و مطالعه و پژوهش و گذراندن دوره ها و آموزشهای متعدد، به همراه تجربیات زندگی پرفراز و نشیب خود، فنون این موسسه را طراحی و ابداع نموده و برای اولین بار در سال 1372 در ایران عرضه نمودند. همچنین پیشتاز در معرفی و اجرای مبحث «مربیگری» بوده اند که متفاوت و متمایز با «تدریس» است و با شهامت می توان ایشان را «پدر مربیگری در زمینه فنون مهارتی علم شناختی در ایران» نام برد.
آقای کامبیز یگانگی در سال1327 در تهران متولد شد. ایشان در سال 1352 فارغ التحصیل و کارشناس در رشته مدیریت از دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در لس آنجلس «California State University at Los Angles» شدند.

ایشان از موسسین و مدیران ارشد شرکت سهامی دشت مرغاب که یکی از اولین واحدهای کشت و صنعت موادغذایی بسته بندی شده نمونه کشور و تولید کننده مواد غدایی معروف و خوشنام «یک و یک » بوده، مییاشند.

همچنین مدیریت عامل شرکت صنایع گوشت کادور، عضویت هیئت مدیره کشت و صنعت گرگان و کارخانجات اروم دشت و طرح و تاسیس و مدیریت عامل شرکت پخش سراسری ایران و… در کارنامه فعالیتهای تولیدی، بازرگانی، خدماتی و کارآفرینی آقای یگانگی در ایران بوده است.
امروزه ایشان بنیان گذار و رئیس هیئت مدیره شرکت سهامى آفند شیمى و طراح فنون و بانی و عضو هیئت مدیره و مربی ارشد موسسه فنون کاربردی به سوی تعادل می باشند.