صفحه اصلی > تجربه شرکت کنندگان 

تجربه شرکت کنندگاندستاورنامه کیارش
سمینار مقدماتی
کیارش
من تو این دوره باور نمی کردم برای اولین بار عشق رو تجربه کنم و این همبستگی بین همه یاورها واقعا انگیزه و انرژی می داد بهم.
 ١٦:٣٦ - شنبه ٤ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دستاوردنامه حجت
سمینار مقدماتی پاییز 1394
حجت
من قبل از شروع شدن دوره یاوری بهار 97 توی ذهنم این بود که من هم زمان با این دوره می خواهم کاری که از اولین ماه زمستان شروع کردم رو پیش ببرم و ادامه بدم و در انتهای بهار باید به نتیجه برسونمش .
 ٠٩:٢٥ - سه شنبه ١٣ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دستاوردنامه امین غفوری
سمینار مقدماتی زمستان 1396
امین غفوری
وقتی که وارد سمینار مقدماتی شدم پر از کینه و غر و شکایت بودم. همیشه از این ناراحت بودم که چرا کارهایم اون طوری که باید انجام نمی شود و چرا رابطه ام با اطرافیانم خوب نیست. پس از گذراندن دوره مقدماتی رابطه ام با خانواده که عالی شد و هر روز بهتر از روز قبل می شد و خیلی از غر و شکایت و کینه هایم هم برطرف شد تا این که وارد دوره یاوری شدم و این جا بود که فهمیدم دنیا چقدر می تواند قشنگ باشد.
 ١٧:٣١ - شنبه ٢٨ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دستاوردنامه الف_ق
سمینار سال 1395
الف_ق
من در بسوی تعادل با استفاده از تکنیک ها آموختم که برای رسیدن به اهدافم و برای تک تک کارها و روابطم نیازمند ایجاد ساختار و برنامه زمانبندی مشخص هستم.
 ١٦:٥٥ - شنبه ٢٨ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دستاوردنامه میثاق
سمینار سال 1395
میثاق
و این آگاهی چه می کند با آدم. تا به حال معنی "از ماست که برماست" رو اینجوری با گوشت و پوست درک نکرده بودم و خودم رو سازنده ی زندگی ام ندیده بودم.
 ١٥:٢٨ - شنبه ٢٨ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دستاوردنامه نازنین مهرنامی
سمینار بهمن 1387
نازنین مهرنامی
دختری بودم که به هیچ وجه دنبال کار نبودم و فقط درس می خوندم و وابسته به خانواده بودم و از پدرم پول زیادی می خواستم و فکر می کردم اونا وظیفه دارن همه امکانات رفاهی من رو آماده کنند.
 ١٥:٠٤ - شنبه ٢٨ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دستاوردنامه آقای ...
سمینار سال 1396
آقای ...
من وقتی که به این دوره ها اومدم تنها یک چالش داشتم و اون هم این بود که خیلی بدبین بودم نسبت به هر اتفاقی که برایم پیش می آمد.
 ١٢:٣٢ - شنبه ٢٨ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>