به سوی تعادل

مدیران و مربیان

درباره بانی و طراح فنون و مربی ارشد موسسه :

آقای کامبیز یگانگی با بیش از 36 سال تجربه و مطالعه و پژوهش و گذراندن دوره ها و آموزشهای متعدد، به همراه تجربیات زندگی پرفراز و نشیب خود، فنون این موسسه را طراحی و ابداع نموده و برای اولین بار در سال 1372 در ایران عرضه نمودند. همچنین پیشتاز در معرفی و اجرای مبحث «مربیگری» بوده اند که متفاوت و متمایز با «تدریس» است و با شهامت می توان ایشان را «پدر مربیگری در زمینه فنون مهارتی علم شناختی در ایران» نام برد.
آقای کامبیز یگانگی در سال1327 در تهران متولد شد. ایشان در سال 1352 فارغ التحصیل و کارشناس در رشته مدیریت از دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در لس آنجلس «California State University at Los Angles» شدند.
ایشان از موسسین و مدیران ارشد شرکت سهامی دشت مرغاب که یکی از اولین واحدهای کشت و صنعت موادغذایی بسته بندی شده نمونه کشور و تولید کننده مواد غدایی معروف و خوشنام «یک و یک » بوده، مییاشند.
همچنین مدیریت عامل شرکت صنایع گوشت کادور، عضویت هیئت مدیره کشت و صنعت گرگان و کارخانجات اروم دشت و طرح و تاسیس و مدیریت عامل شرکت پخش سراسری ایران و... در کارنامه فعالیتهای تولیدی، بازرگانی، خدماتی و کارآفرینی آقای یگانگی در ایران بوده است.
امروزه ایشان بنيان گذار و رئيس هيئت مديره شركت سهامى آفند شيمى و طراح فنون و بانی و عضو هیئت مدیره و مربی ارشد موسسه فنون کاربردی به سوی تعادل می باشند.

مدیران و مربیان مؤسسه :

آقای مسعود فخر زاده رئیس هیئت مدیره مؤسسه و عضو هیئت مدیره شرکت منداب، مشاور مالی و مدیریت شرکت موجان، مجتمع آموزشی تلاش ، هم نوا و بانو امین.

خانم شهره بخشایی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره مؤسسه و از مربیان ارشد مؤسسه.

آقای سعید تاجدینی عضو هیئت مدیره مؤسسه و مدیرعامل شرکت آفند شیمی.

خانم رايكا بهمني مربي سمينارهاي گروه B موسسه، فوق ليسانس صنايع، مشاور مديريت سيستم در سازمانها، داراي 19 سال سابقه فعاليت در توسعه و كارآفريني شركت كيسون، موسس مجموعه زنان عرصه آگاهي. او در زمستان 1386 به موسسه بسوی تعادل وارد شد و مربی گری را از مرداد 1395 آغاز کرد.

خانم زهره شعبان پور مربي سمينارهاي گروه C موسسه، كارشناس و پژوهشگر هنر، عضو گروه هنر موسسه پژوهشي كودكان دنيا، مربي هنر آموزش پرورش، مربي هنر سازمان فرهنگي و هنري، مدير آموزش خانه فرهنگ علامه، بازرس مهد هاي كودك سازمان منطقه ٥، مؤسس اولين مركز مراقبت و نگهداري روزانه از كودكان (خانه كودك سبز )، مدير عامل شركت توليدي تجهيزات شهر بازي (موسسه شادي آفرينان كودك )، مدير عامل و رئيس هيئت مديره (شركت بازرگاني رهپويان أوج آريا )، مشاور مديريت فرهنگي، ليسانس مديريت فرهنگي و هنري، دانشجوي ارشد مديريت فرهنگي.

خانم شعبان پور از زمستان 1387 وارد موسسه بسوی تعادل شده و مربیگری خود را از سال 1397 آغاز کرده است.

خانم فيروزه كيقباد مدير اجرايي و عضو هيئت مديره موسسه و داراي 12 سال سابقه كاري در بخش فني شركتهاي ايران سازه و آذرمبنا.

خانم اشرف جعفریان عضو هیئت مدیره مؤسسه و دارای 12 سال فعالیت در موسسه.

آقای امیرحسین رادبخش مربي سمينارهاي گروه D موسسه، ایشان از سال 1387 وارد موسسه بسوي تعادل شد و مربی گیری خود را از سال 1398 آغاز کرده است.

تحصیلات او لیسانس مهندسی کشاورزی و فوق لیسانس مدیریت کسب و کار (MBA) از دانشگاه تهران.
سوابق شغلی ایشان عبارت اند از:
از سال 1384 - 1387 عضو هیات مدیره و مدیریت فروش شرکت البرز (زمینه فعالیت واردات صنایع نفت و گاز)
از سال 1387 - 1392 عضو هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری و تجارت بین الملل ساختمان گستر
از سال 1387 - 1392 مدیریت بازرگانی شرکت تکنیکان تکنولوژی و ساخت صنایع ایران
از سال 1392 - 1394 عضو هیات مدیره فولاد آوران مهر ایرانیان (زمینه فعالیت واردات و صادرات صنايع فولادي)
از سال 1390 - 1395 موسس و مدیر عامل شرکت مسیر سبز خاورمیانه (زمینه فعالیت واردات و صادرات محصولات فولادی)
و همچنین از سال 1391 در زمینه سرمایه گذاری و تولید مسکن مشغول به فعالیت است.

آقای امین عباس حسین پور مربي سمينارهاي گروه E موسسه، از خرداد سال ۱۳۷۹ تاکنون کارمند رسمی بانک تجارت و دارای ۱۹ سال فعالیت در حوزه مدیریت امور بین الملل با سمت های مختلف و در حال حاضر نیز معاونت ارزی شعبه ارزی - ریالی افست را عهده دار می باشد . بطور همزمان ازسال ۱۳۸۷ لغایت ۱۳۹۴ فعالیت به عنوان کارشناس و نماینده آموزشی بخش بین الملل بانک تجارت و همچنین از سال ۱۳۹۰ لغایت ۱۳۹۴ فعالیت به عنوان نماینده روابط عمومی بخش ارزی بانک و نیز دبیر کمیته پیشنهادات مدیریت امور بین الملل بانک تجارت در آن مقطع. از سال ۱۳۹۴ الی ۱۳۹۸ مدیر امور مالی و اداری شرکت منظر سبز دماوند (و همچنین عضو هیات مدیره غیر موظف این شرکت ) می باشد.

از سال ۱۳۹۳ لغایت ۱۳۹۵ مدرس دروس اعتبارات اسنادی خارجی و نقش بانک ها و مقررات صادرات و واردات و گمرک در دانشگاه علمی کاربردی و نیز طراح بانک سوالات و سوالات نهائی آزمون های پایان ترم دروس یادشده بوده است.

او در سال 1392 وارد موسسه بسوی تعادل شد و مربی گری خود را از سال 1398 آغاز کرده است.