مدیران و مربیان

درباره بانی و طراح فنون و مربی ارشد موسسه :

آقای کامبیز یگانگی با بیش از 36 سال تجربه و مطالعه و پژوهش و گذراندن دوره ها و آموزشهای متعدد، به همراه تجربیات زندگی پرفراز و نشیب خود، فنون این موسسه را طراحی و ابداع نموده و برای اولین بار در سال 1372 در ایران عرضه نمودند. همچنین پیشتاز در معرفی و اجرای مبحث «مربیگری» بوده اند که متفاوت و متمایز با «تدریس» است و با شهامت می توان ایشان را «پدر مربیگری در زمینه فنون مهارتی علم شناختی در ایران» نام برد.
آقای کامبیز یگانگی در سال1327 در تهران متولد شد. ایشان در سال 1352 فارغ التحصیل و کارشناس در رشته مدیریت از دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در لس آنجلس «California State University at Los Angles» شدند.
ایشان از موسسین و مدیران ارشد شرکت سهامی دشت مرغاب که یکی از اولین واحدهای کشت و صنعت موادغذایی بسته بندی شده نمونه کشور و تولید کننده مواد غدایی معروف و خوشنام «یک و یک » بوده، مییاشند.
همچنین مدیریت عامل شرکت صنایع گوشت کادور، عضویت هیئت مدیره کشت و صنعت گرگان و کارخانجات اروم دشت و طرح و تاسیس و مدیریت عامل شرکت پخش سراسری ایران و... در کارنامه فعالیتهای تولیدی، بازرگانی، خدماتی و کارآفرینی آقای یگانگی در ایران بوده است.
امروزه ایشان بنیان گذار و رئیس هیئت مدیره شرکت سهامى آفند شیمى و طراح فنون و بانی و عضو هیئت مدیره و مربی ارشد موسسه فنون کاربردی به سوی تعادل می باشند.

مدیران و مربیان مؤسسه :

آقای مسعود فخر زاده رئیس هیئت مدیره مؤسسه و عضو هیئت مدیره شرکت منداب، مشاور مالی و مدیریت شرکت موجان، مجتمع آموزشی تلاش ، هم نوا و بانو امین.

خانم شهره بخشایی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره مؤسسه و از مربیان ارشد مؤسسه.

آقای سعید تاجدینی عضو هیئت مدیره مؤسسه و مدیرعامل شرکت آفند شیمی.

خانم زهره شعبان پور مربی سمینارهای گروه C موسسه، کارشناس و پژوهشگر هنر، عضو گروه هنر موسسه پژوهشی کودکان دنیا، مربی هنر آموزش پرورش، مربی هنر سازمان فرهنگی و هنری، مدیر آموزش خانه فرهنگ علامه، بازرس مهد های کودک سازمان منطقه ٥، مؤسس اولین مرکز مراقبت و نگهداری روزانه از کودکان (خانه کودک سبز )، مدیر عامل شرکت تولیدی تجهیزات شهر بازی (موسسه شادی آفرینان کودک )، مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره (شرکت بازرگانی رهپویان أوج آریا )، مشاور مدیریت فرهنگی، لیسانس مدیریت فرهنگی و هنری، دانشجوی ارشد مدیریت فرهنگی.

خانم شعبان پور از زمستان 1387 وارد موسسه بسوی تعادل شده و مربیگری خود را از سال 1397 آغاز کرده است.

خانم فیروزه کیقباد مدیر اجرایی و عضو هیئت مدیره موسسه و دارای 12 سال سابقه کاری در بخش فنی شرکتهای ایران سازه و آذرمبنا.

خانم اشرف جعفریان عضو هیئت مدیره مؤسسه و دارای 12 سال فعالیت در موسسه.

آقای امین عباس حسین پور مربی سمینارهای گروه E موسسه، از خرداد سال 1379 تاکنون کارمند رسمی بانک تجارت و دارای 19 سال فعالیت در حوزه مدیریت امور بین الملل با سمت های مختلف و در حال حاضر نیز معاونت ارزی شعبه ارزی - ریالی افست را عهده دار می باشد . بطور همزمان ازسال 1387 لغایت 1394 فعالیت به عنوان کارشناس و نماینده آموزشی بخش بین الملل بانک تجارت و همچنین از سال ۱۳۹۰ لغایت ۱۳۹۴ فعالیت به عنوان نماینده روابط عمومی بخش ارزی بانک و نیز دبیر کمیته پیشنهادات مدیریت امور بین الملل بانک تجارت در آن مقطع. از سال 1394 الی 1398 مدیر امور مالی و اداری شرکت منظر سبز دماوند (و همچنین عضو هیات مدیره غیر موظف این شرکت ) می باشد.

از سال ۱۳۹۳ لغایت 1395 مدرس دروس اعتبارات اسنادی خارجی و نقش بانک ها و مقررات صادرات و واردات و گمرک در دانشگاه علمی کاربردی و نیز طراح بانک سوالات و سوالات نهائی آزمون های پایان ترم دروس یادشده بوده است.

او در سال 1392 وارد موسسه بسوی تعادل شد و مربی گری خود را از سال 1398 آغاز کرده است.